P.P.U.H. Artus

50-012Żerniki WrocławskieWrocławska 16Dolnośląskie607343108

-

Meble i akcesoria / Meble na zamówienie

P.P.U.H. Artus

50-012 Żerniki Wrocławskie, Wrocławska 16

607 343... 108więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.8

Sławomir

Jestem bardzo zadowolony z firmy ARTUS. Kuchnia przeszła wszelkie moje oczekiwania,szybko zgodnie z terminem i ustaleniami:)

1

6

6
Barbara

Z usług firmy Artus skorzystałam dwukrotnie, robili dla mnie szafę w przedpokoju oraz szafę wnękową w łazience. W obu przypadkach jestem bardzo zadowolona z końcowego rezultatu jak również doceniam terminowość, przystępne ceny, drobne usługi dodatkowe "przy okazji", sprawne rozwiązywanie wynikających na bieżąco problemów, łatwy i szybki kontakt. Z pewnością będę jeszcze korzystała z usług firmy. Polecam!

1

6

6
Mirela

Firma Artus wykonała dla mnie kuchnię oraz szafę wnękową. Kuchnię - kilka lat temu, ale współpraca była tak znakomita, że wróciłam jeszcze po szafę. Firma bardzo profesjonalna - rzetelna i uczciwa, meble wykonane z najwyższą dokładnością i precyzją, można także liczyć na trafne i fachowe porady, zamówienia zrealizowane terminowo, a cena bardzo konkurencyjna. Kontakt z właścicielem - konkretny i bez zbędnych "ozdobników", bez "wciskania" klientowi czegokolwiek nadprogramowo. Szczerze polecam!

1

6

6
Barbara i Krzysztof

Z usług firmy Artus skorzystaliśmy już dwukrotnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki pomysłowości wykonawcòw mogliśmy maksymalnie wykorzystać przestrzeń w naszym niewielkim mieszkaniu. Doceniamy także terminowość, rzetelność, wysoką jakość i konkretność w działaniu. Polecamy!

1

6

6
Monika

Bardzo dziekujemy firmirArtus. Szybki,dogodny dla klienta,czas realizacji, materialy,wykonanie bardzo dobre! Profesjonalnie. Ceny przystępne. Polecam, na pewno jeszcze skorzystam!

1

6

6
Wiesława

Jestem zadowolona z usługi,krotki termin realizacji,zgodność z zamówieniem,a co najważniejsze dotrzymanie terminu realizacji ustalonego na wstępie.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

4

 

Kontakt

50-012 Żerniki Wrocławskie,
Wrocławska 16

607 343... 108więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd